Služby

USTÁJENÍ KONÍ

Cena 9 000,- Kč/měsíc/box. Cena včetně využívání výběhů 10.000,- Kč.

Ustájení koní v boxech, včetně místování, krmení a využívání tréninkových prostor. Možnost spolupráce při výcvikových lekcích. Ostatní služby jsou možné za poplatek: např. pouštění do výběhu, dekování.

Venkovní písková jízdárna 25 x 60 m včetně skokového materiálu.

Venkovní kolbiště 60 x 70 m s moderním pískovým povrchem s geotextilií, stálý tréninkový parkur.

Moderní krytá jezdecké hala 23 x 60 m s osvětlením, kvalitním povrchem a skokovým materiálem.

TRÉNINK KONÍ

Boxové ustájení, denní trénink vedený dle individuality koně. Kompletní servis pro koně - profesionální přístup, vyvážené krmení, zajištění kování a veterinární péče. Dle dohody účast na závodech.

JEZDECKÁ ŠKOLA

Celoroční provoz, pro začínající i pokročilé jezdce od 7 let po dospělé. Začínajícím jezdcům nabízíme důsledný základní výcvik na lonži, pro pokročilejší jezdce je výcvik určen ve skupině nebo je možné využít individuálních lekcí. Jezci mají možnost startovat na domácích akcích - jezdecké hry pro děti, závody. Nabízíme také možnost účasti na skokových a drezurních soustředěních. Jezdce připravujeme i na ZZVJ.

PRODEJ KONÍ S KVALITNÍ PRŮPRAVOU

PRONAJÍMÁNÍ KONÍ

Koně si lze pronajmout: dlouhodobě, na jednotlivé hodiny, na soustředění, včetně možnosti následného odkoupení.

PRONÁJEM HALY ČI KOLBIŠTĚ NA TRÉNINK

Můžete přijet se svými koňmi i trenérem a pracovat v jiném prostředí. Můžete využít i našeho tréninku. Pronájem haly nebo venkovního kolbiště je v ceně 300,- Kč/hod/kůň. Při svícení v hale 400,- Kč/hodina/kůň.

PRONÁJEM HALY ČI KOLBIŠTĚ NA VAŠI AKCI

Pronájem kolbiště na akce - kolbiště s novým moderním povrchem, novým překážkovým materiálem, včetně zdi a imitace vodního příkopu.

PRONÁJEM PARKURU NA VAŠE JEZDECKÉ AKCE

Pronájem kompletního parkuru na Vaše akce - 11 nových moderních překážek včetně zdi a imitace vodního příkopu.

•  PRANÍ STÁJOVÝCH DEK A PODSEDLOVÝCH DEČEK

Přijímáme na praní zimní deky, cena 450,- Kč/kus. Jarní, letní a odpocovací fleecové deky, cena 350,- Kč/kus. Podsedlové dečky, beránky, cena 200,- Kč/kus.

•  PŘEPRAVA KONÍ

 

 

 

 

Jiří Skřivan, Prokešova 912, 570 01 Litomyšl • tel: +420 602 451 918, fax: +420 461 613 220, e-mail: manon@wo.cz, web: www.stajmanon.cz