Otevřeli jsme pro vás termíny Jarních prázdnin - podle vašich termínů

JARNÍ PRÁZDNINY S VÝUKOU JÍZDY NA KONI

V termínu vašich prázdnin - pouze NE v termínu 4.-10. února a 11.-17. března 2013

5 dní, 7 výukových lekcí. Pobyt je určený pro začínající a pokročilé jezdce od 8 - 18 let.

Pobyt o jarních prázdninách bude patřit opět zlepšování sedu a působení na koně :-) aneb cvik dělá mistra! Podíváme se na přechody v rámci chodu i mezi chody, což patří k základům drezurní práce s koňmi. Na gymnastické řadě si budeme zlepšovat sed pomocí různých cvičení - pokročilí vyzkouší skákat bez třmenů :-) nebojte, není to tak hrozné, jak to vypadá! :-) 

Ubytování:  2 - 4 lůžkové pokoje s koupelnou a WC. Lůžkoviny patří k výbavě pokoje. 

Strava: celodenní stravování v restauraci s letní terasou  5 x denně, pitný režim, ovoce, teplé obědy i večeře - domácí strava.

Jízda na koni:  7 výukových lekcí, kurz je zaměřen na intenzivní práci s jezdci. Drezurní úloha Z1, skokové řady, příprava parkuru.

Teoretické lekce: 1 x denně, příprava na ZZVJ

Další aktivity: V pátek odpoledne budeme mít čas i na relax :-) navštívíme plavecký bazén. Volný čas vždy vyplníme sportovními nebo společenskými hrami. 

Co s sebou: oblečení na teplo i na zimu, plavky, hygienické potřeby, přezůvky, ručník, gumáky, pláštěnku, psací potřeby, zápisník, hrnek na čaj… Jezdeckou přilbu, pokud máte, tak bezpečnostní jezdeckou vestu, rajtky nebo vhodné kalhoty na ježdění, perka nebo tenisky s hladkou podrážkou, chapsy nebo jezdecké boty.  Kartičku pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti ne starší 3 dnů.

Cena jezdeckého kurzu:   4 480,- Kč 

 

 

Případný start na veřejném tréninku, který není započítán do základní částky, je v ceně 400,- Kč za pronájem koně + startovné, s vlastním koněm se platí pouze startovné 170,- Kč. 

Slevy: pro klienty, kteří se k nám vrací, je poskytnuta věrnostní sleva 3%. Při slevě 3 % je cena 4350,- Kč.Úplní začátečníci, sourozenci a děti do 10 let 5 % sleva tj. 4260,- Kč, členové jezdeckého klubu hřebčín Suchá 10% sleva, tj. 4350,- Kč.

 

 

Cena zahrnuje: jezdecký výcvik s kvalifikovanými cvičiteli, ubytování v penzionu, vyváženou stravu, organizovaný celodenní program, vstupné do bazénu a dopravu, nonstop dozor atd.. Účastníci kurzů nejsou v žádném případě využíváni k fyzické práci. 

 

Platební podmínky: Každý pobyt musí být uhrazen minimálně 7 dní před nástupem. V případě využití slevy nás informujte.  

Nástup: středa do 17 hodin, odjezd:  neděle v 15 hodin.

 

Ustájení vlastního koně:  je v ceně pobytu 

Vloženo 28.1.2013 ... zpět

Jiří Skřivan, Prokešova 912, 570 01 Litomyšl • tel: +420 602 451 918, fax: +420 461 613 220, e-mail: manon@wo.cz, web: www.stajmanon.cz